חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

יום ירושלים

מק"ט: 2738

יום ירושליםבני היקר, קוראים יקריםאכן זו הפעם הראשונה שאני מעבירה מסר על ירושלים. כשהייתי בתפקידי הפיזי, דברנו לא אחת על עוצמתה וחשיבותה של ירושלים.  לירושלים משמעות אנרגטית רוחנית חזקה ביותר. היא משולה ללב של ישראל. הלב כאיבר החשוב ביותר בגוף, הלב כאיבר המוביל בגוף, הלב כמרכז הגוף, הלב כמחלק את הגוף בין הפיזי לרוחני, הלב כמרכז הרגש, והלב כמרכז החכמה. כל אלו אשר מתהווים באדם, נמצאים גם בירושלים הרוחנית כליבה של מדינת ישראל, ליבה של ישראל לדורותיה. אותה אנרגיה מיוחדת של ירושלים חשובה לא רק לישראל, אלא לאנושות כולה, ומעבר לכך גם לאמא אדמה. לא לחינם רשום בכתובים וגם בשפה העברית  המושג של עליה לישראל, עליה לירושלים, עליה לבית המקדש. זו עליה במובן הרוחני האנרגטי, למרות שבדרך כלל גם עולים בגובה כדי להגיע מן השפלה אל העיר.

ירושלים, מרכז אנרגטי כלל עולמי, אנרגיה של האנושות ושל אמא אדמה כאחד. לא בכדי שעיר זו נושאת עליה קארמה כה קשה מזה דורות על גבי דורות , קארמה אשר באה לידי ביטוי בקשיים הגדולים שהיא עוברת, באוכלוסיה המגוונת, בסמליות שלה עבור הדתות ובעצם באתגרים הגדולים שהיא מציבה לכל.

האנרגיה המיוחדת האופפת את העיר נראית למרחוק. ישנם מקומות ספורים על פני אמא אדמה עם אנרגיה דומה לזו אף אחת אינה זהה לה. זו אנרגיה של האדמה שתחתיה , אנרגיה שהיא מקבלת משמים ואנרגיה של האנושות שכה מרוכזת בה על כל הדתות המערביות . כל הדתות המערביות מקדישות תשומת לב רבה לירושלים – היהדות בכל התפילות, האיסלאם, הנצרות, וביחד ירושלים כסמל, מקבלת אנרגיה רבה ביותר באופן קבוע.

אנו בשמים זקוקים לירושלים כנקודת אנרגיה, לעבודה על האדמה ועל האנושות כאחד. אנו זקוקים לירושלים ולא תמיד למבנה הפיזי שלה, כמו לסמליות, כמו לאנרגיות שהיא מקרינה, מאז ומעולם.

באותם פעמים שבהם בקרתם כקבוצה בירושלים ועשיתם בה את עבודת האנרגיה, העיר נטענה מחדש , ובערב זה אנו גם מבקשים שתמקדו את המפגש עליה.

שלחו את אנרגיות הקבוצה בערב זה, אבל לא רק בערב זה, אלא מידי פעם, כמו גם במדיטציות האישיות שלכם.היו ברוכים כולכם וירושלים היקרה כל כך מנורה   

 


הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il