חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

בשביל(י) הקריסטלים הקורס

מק"ט: 2699

בשביל(י) הקריסטלים

קורס הקריסטלים


שמי שני תודר. אני חיה ונושמת קריסטלים מאז 1988, שהקמנו את סטונאייג'.הקריסטלים מרגשים אתכם?  אוהבים לחוש, לגעת להתחבר?  להבין אותם ואת השפעתם?מזמינה אתכם להצטרף אליי ל"בשביל(י) הקריסטלים". 

עשרה מפגשים קריסטליים להכרת עולמם המופלא.
מחזור 14

ימי שישי בוקר. פתיחה 16 בנובמבר 2018מחזור 15

ימי שלישי אחצ. פתיחה במהלך דצמב-ינוארהמטרה שלי בקורס, לחבר אתכם לקריסטלים כמו שאני מבינה אותם.

זה פשוט. בעיני זו לוגיקה, מחברים את הצבע, הצורה, השקיפות, הטקסטורה, ההרכב ועוד לקבלה והבנה של ההשפעה של כל קריסטל. את מה שברור וזורם לי, אני מעבירה לכם.

הבנה המאפשרת חיבור לקריסטלים ושילובם בכל סוגי הטיפולים הפיזיים, רגשיים, מנטליים.למי מתאים הקורס?

* מטפלים המעוניינים לשלב את הקריסטלים בטיפולים שמעבירים.

* תכשיטנים המעוניינים להתאים את הקריסטלים ללקוחות או להבין את

  הבחירה שלהם.

* לשימוש אישי, עבורכם ועבור הקרובים לכם.היכן, מתי וכמה?

* המפגשים מתקיימים באווירה הקריסטלית של סטונאייג'.

* תשעה מפגשים בני כשעתיים וחצי אחת לשבוע.

* מועדי פתיחת הקורסים מתפרסמים באתר.


* עלות הקורס לתשעת המפגשים 1200 ש"ח.

* משתתפי הקורס יהנו מ 20% הנחה על כל הקריסטלים.לפרטים נוספים, מוזמנים לגשת אליי בביקורכם בסטונאייג', להתקשר או לשלוח מייל. 


                                                אשמח לראותכם במפגשים!

שני

035784506 שלוחה 3. 054-5676021  stoneage@stoneage.co.ilקצת על עצמי...

לאפשר לכם להכיר אותי ואת העולם הקסום שלי ולהחליט אם מתאים לכם לצאת איתי למסע.את הקריסטלים גיליתי ב 1988 בהיותי בת 22, זמן קצר אחרי שהכרתי את אדם, בעלי. אמי, מנורה צ'רני, היתה אישה מיוחדת שהובילה דרך רוחנית כבר בסוף שנות ה 60. היתה מהראשונות בארץ ובזכותה אני כאן, כותבת לכם מילים אלו. בזכותה הגעתי לייעוד שלי, להפיץ את הידע והחיבור לקריסטלים. יכולת שמתעצמת עם כל קורס, כל סדנה, כל אחד שמגיע אליי למפגש קריסטלי אישי.

אמי תמיד אמרה שיש בי את הכוחות והיכולות שלה,  היה נעים לשמוע אבל, לא ממש האמנתי. היה לי ברור שאם אטפל באנשים, זו תהיה דרך שונה משלה, דרך ייחודית לי.

בתחילת הדרך, קראתי ספרים על קריסטלים. ספרים שקבלתי מחו"ל (טרם עידן האינטרנט). למדתי מהספרים והעברתי את הידע הלאה. אנשים חזרו עם פידבקים מדהימים מה שעודד אותי להמשיך לחקור, ללמוד, לחוות.הגישה שלי כבר מההתחלה, היתה איפשור. קבלה. הכלה. הבנתי שזה מאוד פשוט.

בכל הקשור לקריסטלים, צריך רק לאפשר. להיות פתוחים. אין צורך להבין, אין צורך להאמין – רק לאפשר. כמו תינוקות ובעלי חיים אשר פשוט מקבלים אותם, את הקריסטלים. כמו שהם.את הקריסטל ותכונותיו, כתבתי לבקשתם של לקוחות שביקשו מידע בעברית. בהמשך אנשים ביקשו תמונות, אז צילמתי מאות קריסטלים וכתבתי את סוד הקריסטלים.

10 שנים מאוחר יותר הרגשתי שחסר משהו בסוד הקריסטלים. הוא נראה לי פתאום מיושן בניראות, בצילומים, בעריכה, במידע. מיושן וחסר.

ומכאן, נולד סוד הגביש. הפעם חקרתי לעומק את הצד המדעי: הגיאולוגיה, הגימולוגיה, ההיסטוריה.

הפעם היה לי את האומץ לכתוב על הצד האנרגטי, מתוכי, ולא ממה שאחרים כתבו. גם בכללי ובעיקר בכל אחד מהקריסטלים הרבים שבחרתי להוסיף לספר. התעמקתי בצד הגיאולוגי של כל קריסטל, התנתקתי מהמחשבות, ואפשרתי לידע לזרום, מתוך מבט מעומעם באותו הקריסטל, שלצידו גנרטור קוורץ עצום ומלא שכבות מרתקות.

אמי כמו גם כמה אחרים, אמרה שגם באטלנטיס עסקתי בקריסטלים, הייתי מהבכירים ומכאן כפי הנראה הידע והחיבור שלא תמיד ברורים לי.

דווקא הפרידה המוקדמת מידי מאמי, הובילה אותי להתפתחות אישית ברבדים שונים ולכתיבת סוד הגביש.בשיחות שלי עם לקוחות, הרגשתי שאני מעניקה משהו שהוא מעבר לתכונות הקריסטלים. הרגשתי שיש כאן משהו מרתק עבורי, מעצים. הרגשתי צורך בבסיס כלשהו, וחיפשתי. חשבתי על לימודי קאוצ'ינג. ביקשתי מאמי סימנים וקבלתי אותם.

עם השלמת שנת הלימודים הראשונה בבר אילן, גיליתי את מה שבחרתי לקרוא – גלגל החיים הקריסטלי. שילוב קסום של עולם הקאוצ'ינג עם הקריסטלים.

אזרתי אומץ והצעתי לאנשים, התנסתי עם אנשים בפרטני ובקבוצות והיה נפלא.

אני מופתעת בכל פעם מחדש ממה שעולה. ואנשים בזכות הגלגל שלי, מודעים למחשבות או פעולות שעוצרות אותם מקידום ברבדים השונים של החיים.כאשר לקוחות שאלו אותי על קורס קריסטלים, הפנתי בשמחה לקולגות. עם השלמת לימודי וכפי הנראה בהתאם להתפתחות שלי, אנשים התעקשו שהם רוצים ללמוד ממני. שזה מה שמרגיש להם נכון. האושר וההעצמה שאני חשה בכל קריאת גלגל קריסטלי והבקשות האלו הביאו אותי להבנה שכנראה זה הזמן. לשוב ללמד. בצורה שונה ממה שהיה בעבר. בצורה שהיא אותנתית ועוצמתית יותר. תוכן הקורסהמפגשים כוללים תירגולים קריסטליים בשילוב תכנים מעולם האימון לטובת תובנות אשיות והבנות במגוון רבדים.


מפגש ראשוןקריסטלים. מי הם ומה הם? הקדמה לעולם הקריסטליםמפגש שניהקריסטלים, מי בוחר את מי?       מפגש שלישישהקריסטלים נעלמים, נשברים, מסייעים לנו: טיהורמפגש רביעייש לנו קריסטלים. מה עכשיו ?מפגש חמישיקריסטלים וצבעיםמפגש שישיצורות ההתגבשות והשפעתם האנרגטיתמפגש שביעיתופעות, תכלילים ומשפחת הקוורץמפגש שמיניסוגי קריסטלים שונים: העוצמתיים, הרכים ואלו שבאמצע  

 מפגש תשיעיסוגי קריסטלים שונים: הקריסטלים של העידן החדש

הקריסטלים ואלמנטים רגשיים 
 


חלק מהפידבקים שקבלתי ממשתתפים בקורסינואר  2017

תודה, היה שעור מקסים. תודה על ההסברים, התרגילים, השיתופים. 

שני, אני מקבלת יותר ויותר את ההבנה של הקריסטלים, יושב לי טוב. מרגיש לי טוב. תודה רבהדצב  2017

הי שני, לא הספקתי להודות לך אתמול על הקורס הנפלא והדרך המדהימה שעשינו בזכותך. לא ידעתי בכלל שעולם הקריסטלים יפה ומדוייק כל כך. קודם פשוט אהבתי אותם. עכשיו אני מבינה הרבה יותר וגם משחררת את הפצעים הישנים. המון המון תודה על הכל ואני מקווה שנתראה בקרוב.ינואר  2018

רוצה לשתף בשינוי (שלדעתי קרה מהמפגש אתמול בעזרת הקריסטלים ) , אם אתם זןכרים רציתי לחזק את הביטחון העצמי בכל מיני תחומים , אז אתמול בהלך כל המפגש החזקתי את הקריסטלים בידיים רוב הזמן ...

היום להפתעתי , ואפילו עוד אתמול בערב לאחר המפגש (היה לי שיעור אקרו יוגה) הביטחון העצמי שלי קיבל בוסט , פתאום דברים שרציתי לומר , שבדרך כלל אני מהסס ושומר בלב , פשוט יצאו ממני ישר , גם היום בלימודים פתאום הרגשתי שאני משדר יותר ביטחון והצלחתי לדבר עם יותר אנשים במהלך ההפסקה (בדרך כלל יושב די לבד או עם איזה שני חברים גג ) היום גם אנשים שאף לא דיברתי איתם פנו אלי והתפתחה שיחה מעניינת וגם במהלך השיעור כל דבר שלא היה לי ברור ישר שאלתי את המורה וקיבלתי תשובה ( בדרך כלל הייתי חושב שזה לא רלוונטי לשאול או פוחד ממה יחשבו אחרים על השאלות שלי ) .

בקיצור , הקריסטלים שוב מוכיחים לי (ומקוןה שדרך השיתוף שלי , גם לכם ) עד כמה הם אפקטיבים אם מאפשרים להם ועוד יותר כאשר מאמינים בהם דרך כוונה מודעת .לאחר שתגובה זו הועלתה בקבוצה, תלמידה נוספת הגיבה: 

אתה כלכך מיוחד !

תודה על השיתוף. שאגב גם בשבילו היה צריך בטחון! בחרת לחשוף. יצאת החוצה. מעורר השראה !

במיוחד בשבילי, שגם אני דיברתי על ביטחון , והנה פתאום שמתי לב (בעקבות החשיפה שלך עכשיו) שחוויתי בדיוק את אותו הדבר היום!

חזרתי לעבודה אחרי שלא הייתי שבוע וליבי נפתח, התקשורת זרמה בצורה מדהימה...

בבוקר עשיתי מדיטציה קצרה , החזקתי קוורץ והתכוונתי! אחרי זה בכלל שכחתי מהמדיטציה וזה פשוט קרה מעצמו, מדהים! תודה ששמת את תשומת ליבי לזה.הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il