חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

שנה האזרחית החדשה

מק"ט: 2594

מהו המסר לשנה האזרחית החדשה?28.12.14

בני היקר,

שנת 2015 העומדת בפתח היא השנה השלישית בסדרת שנות המעבר מן העידן הישן, קדימה, אל העידן החדש. שנות מעבר אלו מתאפיינות בתנודות אנרגטיות רבות שמקורן בשחרור אנרגיות ישנות באמצעות ניקוי ופתיחה של יכולת הקבלה של אנרגיות חדשות, אנרגיות של עידן הלב והנשמה.

תופעה זו מתרחשת בשלשת מרכזי האנרגיה הגדולים – שמים – ארץ – אנושות המשלימים  זה את זה לשלמות יקומית אחת.

השמים הם הרובד האלהי הרוחני כולו. הארץ כוללת את אמא אדמה, את הטבע שעל פניה - החי הדומם והצומח, ובקבוצה זו נכללים גם גרמי השמים - כוכבים, גלקסיות ויקומים. האנושות כוללת את בני האדם לסוגיהם, כל הגזעים, התרבויות, הטוב והרע שבבני האדם, וכל פילוח אחר שבו תבחרו.  

השינויים האנרגטיים להתאמה לעידן החדש מתרחשים באופן מצומצם בשמים, באופן חזק יותר באדמה, ובצורה הקיצונית ביותר באנושות, שהרי היא זו שזקוקה יותר מכל לשינוי, לטיהור.

השינויים האנרגטיים המהווים חלק מתהליך של טיהור אורכים זמן וגובים מחיר.

באמא אדמה מדובר בתופעות טבע שבאות לפרוק אנרגיות – ממעמקי האדמה ובמזג האויר. אין כוונתם של התפרצויות טבע אלו לגרום לנזק או לאיבוד חיי אדם, אך דברים אלו בלתי נמנעים, ותלויים במקום ובעיתוי של אותן תופעות טבע חריגות.   

אבל השינויים העיקריים הם באנושות, באדם, החל מן הפרט והמשך בקבוצות, אירגונים ומדינות. 

המעבר מעידן של חשיבה ומוח אל עידן של לב ואהבה אינו מעבר קל.

ברמה האישית נדרשת התאמה, נדרש מן האדם לבצע שינויים , לפעמים קיצוניים. אחד הגורמים אשר מניעים את האדם לבצע שינויים אלו הבעיות שאנשים חווים בכל תחומי החיים – בריאות, רגשות, מערכות יחסים, מצב כלכלי, חברתי, עבודה ועוד. כידוע, הסיבות לכל אלו הם שיעורים קארמטיים אשר מהווים למעשה צלצול פעמון הקורא בקול רם אך די נסתר אל האדם – קום, תתעורר, תעשה שינוי. מרבית האנשים אינם פתוחים מספיק על מנת להבין שהבעיה היא מסר, קול קורא. אחרים שאולי מבינים שקיים המסר, מרביתם אינם מסוגלים לקחת את עצמם בידיים ולעשות שינוי. לכן, השינוי האמיתי המתבקש באנושות הוא  בהחלפת האנשים אשר נושאים את האנרגיות של העידן החדש.

קל מאד להתבונן בני ישראל ההולכים 40 שנה במדבר. המטרה היתה החלפת הדור.

לא היתה אפשרות להוציא את מצרים מתוך יוצאי מצרים, ועל כן ברור היה ברמה אלהית אנרגטית, שעל מנת להכנס לארץ כנען ולהצליח בכיבושה, חייבות להיות אנרגיות חדשות. על כן המנהיג משה סיים את תפקידו, ומנהיג חדש יהושע נכנס להובלת העם, בדיוק כמו שכל דור מצרים הוחלף.

וזה מה שקורה בימינו אנו. רק המודעים והאמיצים מבין האנשים המבוגרים יכולים להתאים את האנרגיות שלהם לאלו של העידן החדש. הביטו כל אחד מכם בסביבתו – כמה מן האנשים שאתם מכירים מוכנים להשתנות? להאמין בחיים ללא אגו? להאמין בריפוי הילינג למרות שאינו מוכח מדעית? להאמין בכך שישנם כוחות שמעל לטבע למרות שגם לכך אין כל הוכחה מדעית? כמה אנשים מוכנים לסלוח? להבליג? לתת מעצמם יותר ויותר ללא הרגשה של צורך בתמורה או טפיחה על השכם?

השינויים הנדרשים אינם גדולים, אבל על מנת לקבל את הצורך בשינוי, או שהאדם צריך להיות במצב של יאוש מוחלט שבו אין לו מה להפסיד, או שהוא צריך להיות מספיק פתוח לקבל להפנים ולעשות את המשהו החדש.

עידן הלב והנשמה מוביל את האנושות למקום טוב יותר, למקום שבו יגיע השלום, יגיעו  ההרמוניה, האהבה והשמחה, והרוע הרב שקיים בעולם בקרב בני האדם יתחיל להתפוגג מתוך כך שפחות ופחות אנרגיות יופנו כדי להטעין אותו, ולא מתוך מלחמה בין האור לחושך, או מתוך מאבק כוחני.    

שנת 2015 תהיה שנה נוספת של טיהור, של נקיון ברמה האישית הלאומית והכלל עולמית.

הנקיון לשחרור אנרגיות שליליות הינו במובן של הוצאת רעלים והבראה ממחלות כשברמה הלאומית מדובר בתופעות כגון שחיתויות והחלפת מנהיגים עריצים הפועלים מתוך אינטרסים אישיים ואגו.

ברמה האישית – מחלות שבהן אנשים אשר נפתחים לסממני העידן החדש, יוכלו יותר מתמיד להבין שהמחלה היא שעור, כלי אשר מהווה סימן לשינוי הנדרש, וכל אחד יוכל לבחור באם לאמץ שיטת ריפוי של הילינג, של סליחה ושל חיזוק המעשים הטובים על כל המשתמע מכך.

שנת 2015 היא שנה נוספת של תמורות, חזקות יותר מאלו של 2014, הן למדינת ישראל והן לעולם כולו. עליכם כקבוצה וכיחידים לעבוד קשה יותר השנה, במובן של טיהור אישי ועבודת טיהור לכלל האנושות. הצורך בטיהור אנרגטי רק מתגבר ולא פוחת, אפילו לא נשאר ברמה של זו של השנה שמסתיימת. כקבוצה, אתם תצטרכו לחזק את השפעתכם באמצעים שונים. לימדו יותר, הטמיעו יותר. יש לכם את כל הכלים וכל השיטות, כולל קבוצת התייחסות אשר מובילה את המגמה של עבודה רוחנית לאנושות, לאמא אדמה ולשמים – הקבוצה הכלל עולמית של אחד מנציגנו האצילים באנושות – מאסטר שאה. זוהי הפעם הראשונה במסרים שלי, שבו אני מזכירה את שמו במפורש, וזאת הן מתוך ההכרה במשקלו הסגולי ההולך וגדל, הן בזכות פריחתו יותר מתמיד בשנה הקרובה, והן בזכות יכולתכם כקבוצה וכיחידים להתחבר אל עבודתו ולהיות חלק ממנה.

אלו המאפיינים העיקריים של שנת 2015.

זיכרו את העבודה הזו שעליכם לבצע, איש איש באופן עצמאי, ואתם כקבוצה.היו ברוכים,

מנורה    


הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il