חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

 

  • מחפשים אבני מזל למגנוט זוגיות ואהבה לחיים?
  • אבנים טובות שמשפרות את הבריאות פלאים?
  • קריסטלים שמביאים שפע חומרי ורוחני?

סטונאייג' הינה חנות ותיקה ביותר, בה תוכלו למצוא מגוון אדיר של אבנים וקריסטלים. אבני מזל נדירות
מכל רחבי העולם, עם תכונות מיוחדות (בריאות, אהבה ומזל) וסגולות מרפא. כאן תמצאו בקלות את האבן המושלמת
עבור חברים טובים, תכשיט מעוצב או כמתנה מפנקת עבור עצמכם!

>> אבני מזל - לחצו כאן לצפייה ברשימה המלאה
>> אבנים וקריסטלים (יפים במיוחד) - צפו עכשיו בתמונות!

                                    

סוגים שונים של אבני מזל - הסבר


לאנשים שונים הגדרות שונות למושג 'מזל'. לכל אחד, המושג הזה מתקשר לתחום אחר בחיים: שפע, בריאות, אהבה, מציאת זוגיות, מציאת עבודה טובה, השגת משהו שרוצים, הגעה למקום הנכון בזמן הנכון, שקט נפשי ועוד.

מספר האבנים שניתן להגדירן כאבן מזל כמספר ההגדרות למה הוא מזל. בעיקרון כמעט כל אבן יכולה להוות אבן מזל בהתאם לתכונות המיוחסות לה ולמה שאוחז בה מבקש. תכונות כל אבן קשורות להרכב המינרלי והכימי שלה, לצבע ולצורת ההתגבשות ולכן אבנים שונות יכולות לעודד מזל והצלחה בתחומים שונים ובהתאמה לאנשים שונים בהתאם למצבם באותו הזמן.

איך ממגנטים אהבה לחיים? מהו כוחם של הקריסטלים? צפו עכשיואיך בוחרים אבן מזל?

את אבן המזל שלכם מומלץ לבחור בצורה אינטואיטיבית. להסתובב בין האבנים, בלי לחשוב, בלי לקרוא את ההסברים ורצוי ללא רשימות שהכנתם מראש, ולזרום. לחוש. להרים את אלו שאתם נמשכים אליהם. לעיתים קרובות אנשים חוזרים לאבן הראשונה אותה הרימו. זו קרוב לוודאי אבן המזל שלכם. האבן שבשלב זה של חייכם תסייע להשיג את המטרה או להעניק את מה שניתן להגדיר כמזל באותה נקודת זמן.

>> אבנים ומזלות - איזו אבן מתאימה למזל שלך? (לחץ כאן)
>> אבני החושן (אבני החן של הכהן הגדול בבית המקדש) - כדאי להכיר!


אבני מזל פופולאריות במיוחד - מומלץ!

חשוב!! בכדי שלאבנים תהיינה האפשרות להשפיע, חשוב שהן תהיינה צמודות לגוף.

 

עין החתול קריסובריל - אבן מזל הקשורה להעצמה אישית. מחזקת יכולות ומשנה את אשר אנו משדרים כלפי חוץ. מאזנת ומסייעת למשוך אלינו את מה שטוב ונכון לנו. הודות לכך מסייעת במשיכת שפע והצלחה. מעניקה הגנה.

 

 

 

סיטרין – אבן השפע. מעודדת חיבור עמוק לשפע ולהצלחה. אנשים רבים רוצים שפע כלכלי אבל חשים שלא ממש מגיע להם. ביכולתה של הסיטרין לשנות את הגישה ולגרום לנו להיות פתוחים לשפע והצלחה. כאשר אדם פתוח לשפע במובן המלא של המילה, השפע מגיע. לעניינים הקשורים לכספים נטייה להסתדר.      


                        
 

אגת טורטלה אבן מזל הקשורה להצלחה בעבודה. למציאת עבודה וקידום בעבודה קיימת. הטורטלה מחזקת אסרטיביות, כוח רצון והתמדה. תכונות הקשורות להצלחה וקידום בעבודה.

                                                              

רוזקוורץ - אבן האהבה. מאזנת ופותחת את הלב לאהבה. אהבה עצמית, ביטחון. יכולת נתינה וקבלה של אהבה. כולנו רוצים אהבה בכל הרבדים, כאשר חלק מהאנשים המחפשים זוגיות חשים בתת המודע שלא מגיעה להם אהבה. ביכולתה של הרוזקוורץ לשנות את הגישה כך שנשדר פתיחות לאהבה. 

אבנים עם תופעת סטאר - הסטאר הנה תופעה הקיימת על כמה סוגים שונים של אבנים ביניהם רובי, ספיר, רוזקוורץ ועוד. התופעה קיימת הודות למבנה פנימי של האבן ונראית רק לאחר ליטוש האבן ובתאורה ישירה. אבני מזל עם סטאר מבליטות את היופי הפנימי, הזוהר והעוצמה האישית ומכאן הדרך למזל והצלחה.                  

 

הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il