חנות קריסטלים
 
  

שירות לקוחות
 
  
     

 


   


אבא הילל 17 רמת גן

סדנאות וקורסים 

ברוכים הבאים!

מידע עלינו ובהמשך תמונות וסרטונים מהמקום הקסום שלנוב 1988, אנשים לא ידעו מה הם קריסטלים. היתה חנות-גלריה אחת בתל אביב שהציגה קריסטלים גדולים למטרת יופי.


איך סטונאייג' נולדה...


את עולם הקריסטלים, גילינו הודות למנורה צ'רני, אמי, שהיתה מורה רוחנית, מרפאה ומובילת דרך כבר בסוף שנות ה 60.

הצגנו את הקריסטלים לאנשים שהגיעו לטיפולי הילינג, ללימודי מדיטציה ולמפגשי מדיטציה שבועיים. אנשים התלהבו ושאלו שאלות. אספתי ספרים מכל העולם (בטרם עידן האינטרנט), קראתי והעברתי הלאה. בלי לחשוב, בלי להתעמק. אפשרתי. בזכות האפשור והקבלה ללא תנאי, הגענו למקום בו אנו היום. 


הסתובבנו עם הקריסטלים בתערוכות, הגענו לבתים של אנשים שהזמינו חברים,  הצגנו לאנשים את היופי וניסנו להסביר מי ומה הם הקריסטלים. היה מאתגר באותם ימים. רבים צחקו, רבים הניפו יד בזלזול. מעטים קלטו, הבינו, התאהבו. אנחנו למדו והעמקנו. בהתחלה במקביל ללימודים ולעבודות אחרות. מכרנו אותם בעיקר לאנשים שהגיעו לפעילויות של מנורה.

עם הזמן, החיבור ואיסוף הידע, התחלנו לייבא קריסטלים באופן עצמאי וגילנו עולם מופלא. 
ב 1993, שהמקום בבית נגמר, עם המון אומץ ויוזמה, עברנו לחנות קטנה במבנה מאורך וצר, מול קניון איילון. לאט לאט, אנשים שמעו והגיעו. אנשים התהלבו ושלחו חברים. מדובר בתקופה שלפני עידן האינטרנט, הסלולר והתקשורת הקלה של היום. 
הקריסטלים עשו את שלהם במיגנוט אנשים, והרחבנו את המקום למחסן צמוד. לאחר כמה שנים סטונאייג' עלתה למרחב גדול יותר באותו הבניין. מרחב שהוגדל פעמיים.
ב 2010 סטונאייג' עברה למיקום הנוכחי, במתחם הבורסה. חנות גדולה ומרשימה שאנשים מגיעים אליה מכל הארץ בשביל החוויה. מבלים במקום שעות. אנשים העובדים או גרים בסביבה, באים, חלקם כל כמה ימים, כדי לספוג מהאנרגיות שבמקום...

אנשים רבים אומרים שמרגישים שהקריסטלים במקום מקבלים אהבה. שמורגש שזה לא מסחר אלא נעשה ממקום של חיבור. זה מורגש באווירה, כך אומרים. אדם
למד גמולוגיה ועם השנים השלים לתואר GG במכון ה GIA. ביקורים בתערוכות מובילות ברחבי העולם, אפשרו יצירת קשרים עם מכרות ואנשים כמונו בכל העולם. הודות לקשרים אלו, אדם מגיע למכרות ומקורות בכל העולם לטובת ייבוא של מגוון גדול ואיכותי של קריסטלים.

הניסיון, העמקת הידע והקשרים עם קולגות בכל היבשות, אפשרו לאדם מומחיות באיבחון ורכישת קריסטלים. כיום אדם מהמובילים בארץ בידע הקריסטלי מהרובד הגמולוגי.  

המומחיות של אדם, מהווה יתרון ברכישת אבני חן/קריסטלים שהם מקוריים ואיכותיים. גם כאשר סוחרים במזרח או באפריקה מנסים לרמות, אדם מבחין. הודות לכך, אנשים יכולים לסמוך על כך שאבני החן / הקריסטלים כעין החתול קריסובריל ואחרים הם מקוריים ואיכותיים.
    

שני

החיבור לקריסטלים, היה טבעי עבורי. עם השנים הבנתי שזה הייעוד שלי. להפיץ לכמה שיותר אנשים את הידע והחיבור. אני חיה, אנרגטית ומאושרת שאני מעבירה קורסים, סדנאות ובשיחות קריסטליות עם לקוחות. 
בתחילת הדרך, קראתי ספרים שאמי קיבלה מחו"ל. קראתי, סיכמתי והעברתי את הידע הלאה. בלי לחשוב יותר מידי. ככל שפגשתי יותר אנשים, ככל שהעברתי את הידע ליותר מתלהבים וסקרנים, לאנשים שקבלו ואפשרו, כך קבלתי תגובות על השפעתם של הקריסטלים על רבדי החיים השונים. 
לבקשתם של המתלהבים, למידע בעברית, חברתי והוצאנו לאור ספרון קטן  הקריסטל ותכונותיו, שריכז את המידע שאספתי מספרים. אנשים ביקשו תמונות, אז הוצאנו את סוד הקריסטלים שכלל מידע נרחב יותר ותמונות. לאחר הפרידה מאמי היקרה, ההתפתחות והביטחון בידע הפנימי עלו שלב וסוד הקריסטלים הרגיש לי מיושן, פשוט מידי. אני צמחתי, סטונאייג' צמחה, האינטראקציה שלי עם אלפי אנשים העלתה את הביטחון בדרך, את הידע מניסיון של אנשים ואת הידיעה שלקריסטלים השפעה. הודות לכך, כעשר שנים לאחר הוצאת סוד הקריסטלים, הוצאנו לאור את סוד הגביש, ספר הכולל מעל 400 עמודי
 צבע מלאי צילומי קריסטלים איכותיים, אותם צילמתי באהבה ומתוך חיבור אליהם. הספר, שהוא כאינציקלופדיה, מרכז מידע גיאולוגי, גימולוגי, היסטורי ואנרגטי. בחרתי להוסיף מידע גיאולוגי וגמולוגי, כיוון שלהרגשתי, התגבשות הקריסטל והנתונים הגמולוגיים של כל קריסטל הם שקובעים את השפעתו האנרגטית. הוצאת הספר לצד לימודי אימון הובילו לסדנאות וקורסים חדשים שהעצימו עוד יותר את הדרך והידיעה שלקריסטלים השפעה.

לאחר הוצאת סוד הגביש, הספרון הקטן, נטול תמונות, נראה לנו מיושן ולא נדרש. מסתבר שטעינו. אנשים ממשיכים לבקש את הספרון. כך יצא לאור "הקריסטלים מתנות מן הטבע". ספרון הכולל מידע אנרגטי על מאות סוגי קריסטלים. בסופו של הספרון, ריכוז תמונות הקריסטלים. 

הצורך לכתוב ולהעביר מידע נוסף בער בי. הרגשתי שאני כצינור שכאן כדי להעביר לאחרים את המידע שבי. את הידע של איך אני יודעת מה ההשפעה האנרגטית של כל קריסטל. ריכזתי את המידע של - איך אפשר לדעת מה ההשפעה של כל קריסטל  בספר שבחרתי לקרוא לו "בשביל(י) הקריסטלים" (בשבילי- for או path). הספר מחבר את הקריסטלם והבחירה  בהם לעולם האימון ומאפשר לכל מאמן או מטפל להבין את המקור לחוסר האיזון או הבעיה של המטופל. להבין במה להתמקד במהלך הטיפול

לבקשתם של אנשים רבים ל"סוד  הקריסטלים", החלטתי לרענן ולחדש אותו. מידע מעודכן, תמונות חדשות...


כיום, אני מעבירה קורסים קריסטליים, סדנאות ומפגשים קריסטליים אישיים.
פרטים ומידע בקטגוריית קורסים באתר. 
ניהנת ובשיא שלי, שנותנת שירות, מכוונת ומייעצת לאנשים המגיעים לסטונאייג'. מוזמנים בשמחה, לבחירת הקריסטלים שלכם. אני כאן, לסייע, לכוון.

 

תודה שבחרתם בקריסטלים,

נשמח לארח אתכם בסטונאייג'.    

 

 

בכניסתכם לסטונאייג' יקבלו את פניכם מערות אמטיסט גבוהות וצרות,
ובהמשך קבוצת מערות בכל הגדלים לצד גזעים גדולים של עצים מאובנים. 
סביב החנות מדפים עם עשרות סוגים של אבנים גולמיות ושולחנות עם חלוקי נחל בעשרות סוגים,
בפינת המלח מגוון מנורת מלח ועצים דקורטיביים. 
בצד החנות חדר המיוחדים בו תוכלו להתרשם מאבנים איכותיות לאספנים ומאבנים לשיבוץ במגוון גדול הכולל אבנים פשוטות וזולות לצד אבני חן איכותיות הנמכרות לעיתים במאות ש"ח לקארט. המגוון כולל מיוחדות כגון אלכסנדרייט, עין החתול ועוד. בחדרון החרוזים מגוון חרוזים פשוטים בעשרות סוגים ובדלפק מגוון חרוזים איכותיים בסוג ובליטוש. חדר המלח שבחנות, שקירותיו מלח ורוד ומקסים, משמש לחדרה של הצורפת שתשמח להעניק שירותי צורפות למעוניינים. 

בחנות פינת ישיבה ומנוחה עם חומר קריאה ופינת קפה אליה אתם מוזמנים בשמחה. 
logo בניית אתרים